Bulut Mail Gateway

ASGARD ile istenmeyen e-postalara son verin

Veriyum'un Bulut Servis olarak sunduğu Güvenli E-posta Ağ Geçidi ile yatırım maliyetinden kurtulun


Spam konusu günümüzde hala artmakta olan bir problem ve hizmet sağlayıcılar, müşterilerin gelen e-postaları dışında bir gönderi almamaları için sürekli yeni çözümler arıyor. Yaygın olarak kullanılan sistemlerde hazır gelen antispam çözümleri pek çok durumda istenen sonucu veremez. Sonuç olarak kullanıcılar gerçek anlamda spamdan arınmış bir sistem için daha güçlü çözümlere ihtiyaç duyarlar.

Bulut sistemler üzerinden sunduğumuz e-posta filtre çözümleri ile müşterilerimizin spam e-postalara karşı hızlı ve etkili sonuçlar almasını sağlıyoruz. Spam e-posta kaynağı ile e-posta sunucunuz arasına konuşlanmış Veriyum Bulut Servisleri, tüm spam e-postaları engeller. 

Spam göndericilerin sürekli güncellediği saldırılar, geleneksel kural tabanlı filtreleri zamanla daha az etkili hale getirirken, müşterilerimize sunduğumuz, kendi kendine öğrenen filtre mekanizmaları ile elle yönetme ve müdahale etme oranını en aza indirmeyi hedefliyoruz.

E-postalarınızın tümünü spamdan arındıran SaaS yapısındaki e-posta filtre sistemimiz ile dilerseniz gelen e-postaların yanında giden e-postaları da filtreleyebilirsiniz. Böylece kara listelerden kaçınabilir, hangi kullanıcıların/hesapların dikkat gerektirdiğine dair açık raporlar alabilirsiniz. Aynı zamanda eposta sunucunuz dünyanın neresinde olursa olsun smarthost ile temiz A S G A R D ip adresleri üzerinden mail gönderimi yaparsınız.

Neden Asgard Mail Gateway?

Tahmine dayalı, kendi kendine öğrenen teknolojisiyle spam e-postayı ağınıza ulaşmadan ortadan kaldırın. Her gün işlenen milyonlarca e-postadan öğrenilen gelen e-posta filtreleme sistemi, oldukça yüksek doğruluk oranına sahiptir. 

Yeni spam saldırılarını tahmin etmek ve anında belirlemek için sürekli olarak veri toplar ve analiz eder. Bu birikmiş istihbarat, dünya çapındaki tüm müşterilerle gerçek zamanlı olarak paylaşılarak yeni tehditlere karşı zamanında koruma sağlar.

E-posta sunucunuza erişilemediğinde, sistemimiz, e-posta sunucunuz tekrar çevrimiçi olana kadar saklanan e-postalara tam erişim sağlar. Bu, kesintisiz bir e-posta akışı ve artan e-posta sürekliliği sağlayarak e-postanın kaybolmasını veya gönderene geri dönmesini önlemeye yardımcı olur. 

Asgard, bulut servisi ile kaynak kullanımınızı azaltmanıza yardımcı olur. Kaynaklarınızı optimize eder ve destek ihtiyacınızı minimuma indirirsiniz.

Başlamaya hazır mısınız?

Bizimle hemen iletişime geçin, kurumunuza en uygun çözümü sunalım.

Veriyum Teknoloji A.Ş.

 • Merkez Adres

  Hilal Mh. Cezayir Cd. No:15/A Çankaya Ankara / Türkiye

 • Telefon

  0312 472 22 33 | 0850 303 VRYM

 • Faks

  0850 200 21 76

 • Yetkili Kişi

  Cevdet KAYMAZ

 • Şube Adres

  Atatürk Bul. Hacı Hanife İş Merkezi No: 120/12 Odunpazarı Eskişehir / Türkiye

 • Yetkili Kişi

  Burhan KAYMAZ

 • Vergi Bilgileri

  Seğmenler Vergi Dairesi - 924 047 65 78

 • Ticaret Sicil No

  321915

 • ATO Sicil No

  2/2307

 • Denetleme

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu